МНЕНИЯ КЛИЕНТОВ

Матроскин

Взял в аренду технику у этой фирмы ,итог - не сожелею. доставили за 1 день, не шумит, работает исправно. спасибо.

Марина

Компания конечно не без "заморочек", но в целом удовлетворяет. Если техника ломается - её забирают и привозят другую в течении дня. Абонплата устраивет

Йозеф

Дороговато конечно, но всяко выгоднее чем брать новую технику. Когда привезли холодильник то попросили помочь дотащить его до комнаты)

РАССКАЗАТЬ О НАС

Процедура замовлення холодильника

Вам слід подзвонити по телефону 0679512588 або 0931195609 та поцікавитися наявність на складі необхідної техніки.
Далі прислати на вказаний телефон СМСку обовязково з свого ОСОБИСТОГО телефону слідуючого змісту:

Пример:
"Прошу надати в оренду холодильник для сімії з 3-чол. за адресою Проспект Ушакова 14 кв 234. Вдома будем після 18 год. Своєчасну оплату гарантуємо."
.

Ви можете замовити доставку та вантажників 1 чи 2 чоловіка за додаткову оплату.
Далі потрібно зняти ксерокопію паспота і індифікаційного коду на 1-му двосторонному аркуші.
Для нормальної роботи на місце встановлення холодильника має буде СПРАВНА не розболтана ПОДВІЙНА розетка, щоб холодильник не преривати в роботі коли Вам потрібно побритися.
Біля електролічильника мають стояти стандартні АВТОМАТИЧНІ ЗАПОБІЖНИКИ. Жучки на старих сссрСЬКИХ ПРОБКАХ НЕДОПУСТИМІ !!!!!!
Ті хто наймає житло. Потрібно нам в договір оренди внести телефон та ПІБ господаря помешкання. Телефони Ваших батьків.
Для проживаючих на квартирах і студентам потрібно внести залоговий внесок В РОЗМІРІ 100 грн. (це не орендна плата) який буде повернутий Вам коли ви будете здавати побутовий прилад назад чистий сухий та справний.
Цей залоговий внесок може буде використаний нами, частково або повністью для доставки на фірму та приведення його до належного санітарного стану, тоді коли Ви кинете цей поб. прил. НАПРИЗВОЛЯЩЕ в брудному стані та поїдете з місця останного проживання не здавши його нам.

ТАКІ ОРЕНДАРІ - РІДКО, НО ЩЕ ЗУСТРІЧАЮТЬСЯ В НАШІЙ ПРАКТИЦІ!

.

Процедура оплати послуг

1-й СПОСІБ
.

ПРИВАТБАНК, МФО 302689, р/рах. 26000055310878, отримувач ФОП Гайдар Петро Йосипович, інд. код отримувача (ІНН) (ЕГРПОУ) -> 1694200033, (помилка недопустима ! ! ! ! ) за оренду холодильника згідно договору № ___ (за які місяці), адреса та пріжвище платника

скорочено це виглядить ТАК

ПРИВАТБАНК МФО 302689, р/рах. 26000055310878, ФОП Гайдар Петро Йосипович, ІНН-> 1694200033

за орен. холод. дог. № ___ (за які місяці), адреса та прізвище платника


перепишіть цей абзац, на клаптик паперу або на мобільний телефон перед відвідинами в банку

УВАГА ! ! !           КАСИР БАНКУ ! !              Крім банківських реквізитів та прізвища платника, ОБОВЯЗКОВО надрукуйте АДРЕСУ ПЛАТНИКА ТА ЗА ЯКІ МІСЯЦІ ПЛАТА ! ! !


ОРЕНДАР - уважно прорахуй належну ПЕНЮ(чит. п. 5.6) + орендну плату... візьміть з собою цей договір і коштів з запасом (послуга банку 6-8 гри). Касир не помиляйтесь !         Код отримувача ІНН (ИНН рус.) 1694200033 ! !
УВАГА ! ! прізвище ПЛАТНИКА обов'язково потрібно вказувати, на кого оформлений договір оренди (див 4 стор. договору оренди). Помилка в прізвищі дуже не БАЖАНА.
Студенти! Перепровірте безпосередньо після отримання квитанції в касира правильність прізвища. Квитанцію прикріпіть до договору оренди, напишіть на них за які місяці Ви здійснили проплату та пришліть SМS на номер 8-0679512588 (сума, за які місяці платили, скороч. назва учб. заклад, № гуртож. № кімнати та коли проведена оплата) SMSку зберігайте в телефоні на протязі 2-х місяців. При відсутності від Вас SМS, не дивлячись на сплату, пеня продовжує нараховуватись в розмірі 1 %. При неточностях при переводі, відсутності від Вас ВІРНОЇ SМS, проплата Вам не зараховується.
Проплату можна зробити і будь якому іншому банку, але є вірогідність що Ваші гроші можуть по дорозі десь « застрягнути » і Вам прийдеться їх розшукувати САМИМ при нашій допомозі і консультації.

.