Велика мережа побутової техніки перенесла центральний склад під Київ

Власник мережі магазинів побутової техніки та електроніки Comfy – однієї з найбільших в Україні – орендував великий логістичний склад класу А+ під Києвом.

Про це агентству Інтерфакс-Україна повідомив директор складу Comfy Максим Якименко.

Склад розташований в смт Велика Димерка Броварського району Київської області. Його загальна площа становить 21 тис. кв. м. Приміщення було побудовано в 2014 році, його вартість склала €6,4млн. Будівля належить оператору Рабен Україна – “дочці” міжнародної логістичної компанії Raben Group (Нідерланди).

Орендарем виступила дніпропетровська Комфі Трейд. За словами Якименко, тепер центральний склад мережі буде розміщений поблизу столиці, тоді як раніше він був в Дніпрі.

“Центральний склад Comfy розмістився в смт Велика Димерка Київської області. Компанією орендовано приміщення класу А+ площею 21 000 кв. м. Сучасні складські потужності надає компанія Raben”, – сказав він.

При цьому топ-менеджер відзначив, що на складі поки не планується розміщення фулфілмент-центру (забезпечує повний комплекс операцій з моменту оформлення інтернет-замовлення до отримання клієнтом товару – ред.).